See other templatesSee other templates

Nachádzaš sa tu: Hlavná stránkaBlog

LayDee Sue - B-Day Party

Narodeninová párty najznámejšej slovenskej DJane LayDee Sue sa konala v clube EKG. Okrem oslávenkyne vystúpili aj mnohí známi slovenskí DJs - Folly, Toffy, Drahosh a Robin a Bongoman Elizz. Nechýbal samozrejme ani jej brat DJ Thobias

4EWER - To Príde

Najnovší klip štvorčlennej kapely 4Ewer s názvom "To príde" sme točili ako obvykle, v Žiline. Pre každého z členov kapely sme vybrali iné miesto, charakteristické pre jeho povahu tak, aby ho čo najlepšie vystihovalo. Výsledkom je veľmi rôznorodý klip.

Pepíno Párty - Remix club Havířov

Najlepšie párty v meste Havířov sú v Remix clube. A tentokrát to platilo dvojnásobne, pretože sa konala študenská párty Pepíno, ktorú pravidelne organizuje DJ Chicky. Tento event má bohatú históriu a veľmi dobré meno, vďaka čomu je vždy plnka.

Winter Party - Zakamenné

Najlepšie párty na Orave organizujú Webster a DJ Buggy. Nebolo tomu inak ani tentokrát a chlapci pripravili neskutočne prepracovaný event. Technické zabezpečenie pozostávalo z niekoľkých lasérov, desiatok DMX svetiel, ohňovej show a konfiet.

Caffe Martella - Commercial

Krátky reklamný shot pre talianskú značku kvalitnej kávy - Martella. Celý klip pozostáva z detailných záberov procesu prípravy tejto kávy. Počas nakrúcania som mal možnosť ochutnať a môžem len dodať, že chutnejšiu kávu som doteraz ešte nemal.

Horkýže Slíže - Humno Tatry

A na záver roku 2014, čerešnička na torte v podobe koncertu Horkýže Slíže v clube Humno Tatry. Za rok 2014 sme natočil 287 hodín materiálov, minuli 15TB voľného priestoru, zostrihali spolu viac ako 100 videí. Tešíme sa na ďalší rok s Vami!

Štefánska - Imperia-M

Na štefana v clube Imperia-M Námestovo. Neobyčajný club, aký na Slovensku nemá dvojníka. V jednom priestore kvalitný klub, exkluzívny bar a jaskyňa, v ktorej si môžete v kľude vypiť pivko. Počas noci sa vystriedali DJ Edvardo a DJ BPM.

Sundance - Košice

Projekt Sundance tu je už niekoľko rokov a zažil známe medzinárodné mená v EDM hudobnom žánri. Tentokrát klubová a zimná verzia v Diamont club Košice. Nechýbali známe mená ako Milan Lieskovský, Richard Reynolds, LayDee Sue, Folly či Yanco.

Ministry of Fun - Michael Burián

Medzi hosťami boli taktiež známe slovenské osobnosti hudobnej scény ako Kali a Peter Pann, Dominika Mirgová, ale aj všetci moderátori rádia Europa 2. Skvelá atmosféra a technické zabezpečenie clubu dodávajú výslednému aftermovie hodnotu.

Atrium restaurant - Žilina

Tvorba tohto videa bola pre mňa dosť veľká výzva, pretože sa nejedná o klasické aftermovie z clubov ako poznáme, ale o zachytenie pohodového večera v reštaurácii a kaviarni Atrium v centre Žiliny. DJ Fricko a hudba žánru Deep House. 

Krádež triednej knihy, či teda tabletu

Totálne uletený maturantský klip, komplet celý točený kamerou GoPro4. Chcete vidieť ako študenti z priemyslovky zastavili čas a rozbili funkčný tablet baseballovou pálkou? Všetko a ešte omnoho viac v nasledujúcom videu z našej produkcie. 

NEON ON-AIR - Klub Za Rampami

Vynikajúca atmosféra, skvelé technické zabezpečenie a najmä ľudia, ktorí sa chú naozaj zabaviť. Takto vyzeral event Neon Live. Okrem spomínaných DJ, vystúpil aj Robbie a Martin Michniak. Okrem kamery Blackmagic som tentokrát použil aj GoPro 4. 

Vianočný klip - 4EWER

Klip vznikol v priebehu 3 dní (dva dni točenie a jeden deň postprodukcia). Vianoce boli už "za rohom" a chalani na poslednú chvíľu nahrali v štúdiu pesničku, nebolo príliž mnoho času na výber lokalít, tvorbu scénara a ďalšie produkčné záležitosti.

Stužková - SŠ KNM

Priemyslovka v Kysuckom Novom Meste má vždy kvalitné nápady. Nebolo tomu inak ani tentokrát. Jednoduchý maturantský klip plný záberov školy a jej študentov. Celý klip je zostrihaný a následne upravený v programe DaVinci Resolve od Blackmagic.

Stužková - Stavebka Žilina

Únos triednej knihy natáčaný v žilinskom kasíne a množstvo akcie. Tak vyzerá naše maturantské videjko zo stavebky v Žiline. Celé je točené kvalitnou filmovou kamerou značky Blackmagic a následná postprodukcia v programe Premiere Pro.

Stužková - SPŠS Žilina

Veľmi netradičná stužková a taktiež netradičné video. Pozrite si náš šialený maturantský klip, respektíve krádež triednej knihy Strednej priemyselnej školy stavebnej v Žiline. Filmová kvalita, veľmi dynamický strih a efekty. Toto ste ešte fakt nevideli.

Bažantka - Třinec

Ako hlavný hosť večera bol známy český interpret LIPO, ktorému robil support DJ Thobias. Okrem neho sa za pultom vystriedalo ešte niekoľko ďalších DJ-ov. Bola to pomerne chillová akcia. Celý event sme točili na Blackmagic Cameru.

Dara Rolins - Corner Břeclav

Rádi sa vraciame do clubov, ktoré vedia, ako sa robia skutočné párty. Prvýkrát sme v clube Corner Břeclav točili aftermovie so známym slovenským interpretom menom Majk Spirit. Párty prekonala naš očakávania a tak sme tu zas. Dara Rolins.

Skupina 4EWER - Promo

Tu je jeden z dôkazov, že netočíme len osvečené "tutovky", ale aj začínajúce startupy a rozbiehajúce sa kapely. Medzi ne patrí aj kapela 4EWER, ktorá nás oslovila s návrhom na natočenie promo videa. Bola to pomerne veľká výzva, čekuj video.

Stužková - Umelecká škola Žilina

V točení stužkových slávností máme už veľmi veľkú tradíciu a pevné meno. Za 5 rokov sme natočili desiatky stužkových v mnohých mestách a školách. Najčastejšie však točíme v našom meste, v Žiline. Pozrite si náš ďalší študentský klip.

Svadobný klip - Dianka a Andrej

Náš krátky svadobný klip z oravskej svadby. Je v ňom zostrih dvoch dní. Prvý deň prebiehalo fotenie nevesty a ženícha. Druhý deň svadba a zábava až do rána. Záznam je zostrihaný spolu z troch kamier a niekoľkých hodín materiálov.

Strana 1 z 11

Vaša Stužková

Od 9€/žiak

Krádež triednej knihy ZADARMO

LASER & PROFI LED LIGHTS

NAJLEPŠÍ SLOVENSKÍ DJS

FOTOGRAF ZDARMA!

DO 7 DNÍ

DVD EXPRESNE

LETNÁ FOTO AKCIA

Letné fotenie v prírode od 15€. Hodinové fotenie a tiež viac ako 100 profesionálnych fotografií.

K tomu ZADARMO profi úprava a retuš 3 najlepších fotiek.

© 2013 Grewit.sk. Všetky práva vyhradené. Použitie a kopírovanie textov zo stránky nie je povolené.